« wstecz

Akcesoria do kart

Smycze, zawieszki, etui. Wszelkie oferowane przez nas akcesoria do identyfikatorów i legitymacji plastikowych wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia i wytrzymałych. Dzięki temu zapewniają komfort użytkowania.

W przypadku zastosowania karty jako identyfikator, zawieszki bagażowej lub klucza dostępu do pomieszczeń wykonuje się otwory w karcie w różnych kształtach, aby umieścić w nich tasiemki, łańcuszki lub klipsy. Firma CARDCO świadczy usługi polegające na wykonywaniu identyfikatorów łącznie ze zdjęciem wykonywanym podczas odbywających się imprez targowych, zjazdów, sympozjów naukowych, spotkań promocyjnych, konferencji prasowych, lub na potrzeby biur, zakładów pracy, szkół itp. W taki sposób uczestnicy i zainteresowani otrzymują na bieżąco własny identyfikator. Jeśli system ma działać w oparciu o kontrolę wejścia podczas wykonywania kart ID automatycznie zostaje zakodowany pasek magnetyczny.

Etui na identyfikator Twarde etui z półprzeźroczystego tworzywa sztucznego. Orientacja pionowa i pozioma karty. Zaczepy pod żabkę lub smycz. Możliwość tłoczenia logo.

Smycz tekstylna Smycz na identyfikator. Posiada metalowy lub plastikowy karabińczyk. Taśmy dostępne w różnych grubościach i kolorach. Smycz może mieć zapięcie, które umożliwia łatwe utworzenie z niej breloka.

Metalowy klips Osadzony na elastycznym pasku z przeźroczystego tworzywa. Zapinany metalowym zatrzaskiem.

Łańcuszek kulkowy. Średnica 2,0 mm. Stosowany alternatywnie do etui zamiast smyczy. Długość od 76 cm do 100 cm.


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry