« wstecz

O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy ponad 15 lat temu od produkcji i serwisu personalizacji plastikowych kart bankowych, hotelowych, stałego klienta, identyfikacyjnych, serwisowych magnetycznych i elektronicznych. W naszej ofercie można znaleźć wszystkie rodzaje kart: zwykłe karty plastikowe, karty magnetyczne, karty chipowe, karty zbliżeniowe, identyfikatory, karty telefoniczne, karty przeźroczyste, karty ze zmiennym obrazkiem, kalendarzyki, karty białe, legitymacja służbowa nauczyciela. Ze względu na wykorzystanie różnych metod druku: offset, cyfrowy druk offsetowy, sitodruk - możemy produkować zarówno krótkie jak i wielotysięczne nakłady kart. Produkcja kart magnetycznych i elektronicznych odbywa się zgodnie z certyfikatem ISO i wg NormPrPN-ISO/IEC 7810, 7811,7812, PrPN-EN 27816. ISO 7810 oraz 7811.

Rynek polski na przestrzeni lat rozwijał się bardzo dynamicznie. Chcąc być uczestnikiem tych zmian, a także wprowadzać rozwiązania wychodzące naprzeciw wymaganiom naszych klientów rozszerzyliśmy zakres oferowanych przez nas produktów uzupełniając je o urządzenia i systemy współpracujące z kartami plastikowymi. W 2002 roku rozpoczęliśmy wdrażanie systemów kontroli dostępu (KD) i rozliczania czasu pracy (RCP) w oparciu o biometrię linii papilarnych.

Instalujemy systemy Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu w zakładach pracy, szkołach i obiektach publicznych, a także firmach ubezpieczeniowych i placówkach budżetowych. System polegający na zaprojektowaniu i wdrożeniu odpowiedniej ilości czytników kart zbliżeniowych typu: Unique, Mifare czy HID, rygli (elektrozaczepów) lub certyfikowanych zamków elektromechanicznych, samodomykaczy, Gałko-Klamek lub Gałko-Gałek, przycisków wyjść lub PPOŻ, zasilaczy i oprogramowania. Kontrolę Dostępu (KD) łatwo rozbudować wprowadzając dodatkowe oprogramowanie, aby stałą się rozbudowanym systemem rejestracji czasu pracy (RCP). Posiadamy doświadczenie nie tylko przy wdrożeniach systemów biometrycznych, ale również systemów opartych na kartach. Naszymi klientami są m.in. Helios - Fabryka Lamp Żarowych(Katowice), Solidna Firma(Warszawa), Muzeum w Wilanowie(Warszawa), Marmite International S.A (Zakrzewo), Mikomax - Fabryka Mebli(Łódź), Klub Tango & Cash(Warszawa) oraz wiele innych.

Firma świadczy usługi polegające na wykonywaniu identyfikatorów łącznie ze zdjęciem wykonywanym podczas odbywających się imprez targowych, zjazdów, sympozjów naukowych, spotkań promocyjnych, konferencji prasowych, lub na potrzeby biur, zakładów pracy, szkół itp. Posiadamy również systemy rejestracji wejść-wyjść np. gości targowych, które są zabezpieczone przed możliwością podania karty bez uprzedniego wyjścia z obiektu czy biletu z nadrukowanym kodem kreskowym. Naszymi klientami w tym zakresie są m.in.:
J&S Cup, Camerimage , Ticket Pro, FurniFub, Forum Krzyżowa, Grupa Straszów, Polski Klub Biznesu, Akademia Polskiego Sukcesu, Restauracja Revelo, Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni, Konferencja Miasta w Internecie - Zakopane, Festiwal Filmów w Cieszynie, Festiwal Kina Niemego, Festiwal Camera Obscura. itp.

Jako pierwsi w Polsce podjęliśmy się wykonania nowego i opatentowanego przez osobę prywatną produktu, jakim są karty różańcowe w formie kart kredytowych. Sprzedaż kart w kraju i w Stanach Zjednoczonych przekroczyła do chwili obecnej 100 000 szt.

Firmy posiadające nasze karty zaopatrujemy w produkty uzupełniające, jakimi są: etui i boksy na karty, zawieszki, klipsy, tasiemki, łańcuszki.

W przypadku, gdy firmy zainteresowane są wykonaniem kart w małych nakładach we własnym zakresie wyposażamy je w termodrukarki do kart plastikowych oraz w pełny zestaw materiałów eksploatacyjnych takich jak karty, folie, hologramy.

W ciągłej sprzedaży posiadamy drukarki etykiet do nanoszenia kodów kreskowych, oraz czytniki laserowe do ich obsługi.

Dla jednostek gospodarczych wykonujemy kompleksową usługę mailingu polegającą na wyprodukowaniu kart, ich personalizacji, aplikacji na odpowiedni folder i umieszczeniu w uprzednio zaadresowanej kopercie i wysłaniu kompletnego pakietu do wskazanego przez zleceniodawcę swojego Stałego Klienta.

Przez 15 lat firma Cardco wraz ze stałą i profesjonalną załogą wdrożyła ponad 25 milionów kart dla blisko 26 000 polskich przedsiębiorstw, a także na rynki zagraniczne m. in. Litwę, Republikę Czech, Niemcy.

Prezes Zarządu inż. Marek Galewski w roku 1989 założył firmę SEVEN Sp. z o. o., która, jako pierwsza w Polsce wdrożyła w 1991 roku Ogólnopolski System Lojalnościowy w oparciu o plastikowe karty magnetyczne "SEVENCARD"

Naszym celem jest tworzenie systemów lojalnościowych, których zastosowanie zapewni zbudowanie długotrwałych relacji z odbiorcami oraz zwiększenie obrotów w Państwa firmie. Do wdrożenia systemów lojalnościowych niezbędnym elementem są karty plastikowe.

Popularyzację systemów lojalnościowych w ostatnich czasach można zaobserwować tankując paliwo na stacji czy robiąc zakupy w hipermarkecie. Oprogramowanie lojalnościowe tworzymy pod wymagania klienta. Posiadamy również gotowe aplikacje współpracujące z czytnikami kart magnetycznych, zbliżeniowych, kodów kreskowych, drukarkami fiskalnymi firmy Novitus czy wirtualnymi terminalami kart płatniczych.

Zapewniamy naszym klientom w pełni profesjonalną pomoc w przygotowaniu projektów kart i przy wyborze najkorzystniejszej technologii produkcji.

Zapewniamy montaż oraz uruchomienie systemów jak i opiekę serwisową nad urządzeniami.

Szkolimy użytkowników tak, aby w pełni mogli korzystać z możliwości poszczególnych rozwiązań.

Zapewniamy, że współpraca z firmą Cardco gwarantuje Państwu oryginalne rozwiązania, terminowość oraz zrozumienie indywidualnych potrzeb.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą handlową

Prezes Zarządu
inż. Marek Galewski


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry