« wstecz

Kontrola dostępu (KD)


System polegający na zaprojektowaniu i wdrożeniu odpowiedniej ilości czytników kart zbliżeniowych typu: Unique, Mifare czy HID, rygli (elektrozaczepów) lub certyfikowanych zamków elektromechanicznych, samodomykaczy, Gałko-Klamek lub Gałko-Gałek, przycisków wyjść lub PPOŻ, zasilaczy i oprogramowania.

Kontrolę Dostępu (KD) łatwo rozbudować wprowadzając dodatkowe oprogramowanie, aby stały się rozbudowanym systemem rejestracji czasu pracy (RCP). Posiadamy doświadczenie nie tylko przy wdrożeniach systemów karcianych, ale także systemów opartych na biometrii linii papilarnych. Wśród naszej oferty wyróżnić można produkty Supremy i Ekey - wiodących dostawców algorytmów odczytu odcisków palca. Biometria znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędna jest identyfikacja konkretnych osób, a nie cech odnoszących się jedynie pośrednio do danej osoby jak np.: karta, PIN, hasło. W istocie system kontroli dostępu obejmuje wiele technicznych rozwiązań, których zadaniem jest umożliwienie swobodnego poruszania się w obiekcie osób uprawnionych oraz ochrona przed wstępem do obiektów osób nieuprawnionych. Rozwiązania kontroli odstępu zostały wyposażone w najlepsze na świecie algorytmy rozpoznawania odcisków palców, dla maksymalnej wygody i bezpieczeństwa użytkowników. Rozwiązują one również problemy, jakie powstają w konwencjonalnych systemach kontroli dostępu, opartych na kartach RF czy też hasłach. W odróżnieniu od innych spotkanych tego typu systemów, rozwiązanie naszej firmy oferuje różne funkcje kontroli dostępu na wysokim poziomie, za przystępną cenę, a także jest zbudowane z oddzielnych struktur sterujących dla łatwej instalacji.

Większość istniejących systemów kontroli dostępu posiada centralny system operacyjny, który wymaga czytnika kart RF i zamka, zainstalowanego w drzwiach, które to elementy są połączone niezliczoną i skomplikowaną plątaniną kabli z bardzo kosztownym kontrolerem. Kiedy kontroler jest uszkodzony problem dotyka wszystkich drzwi, które są połączone z systemem centralnym. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku systemów naszej firmy. Sa one wyposażone w urządzenia do rozpoznawania odcisków palców (BioStation i BioEntry Plus) zainstalowane przy każdych drzwiach, funkcjonujących jako swoisty inteligentny kontroler, w ten sposób rozwiązanie jest bardziej elastyczne i bezpieczne. W dodatku, istnieje możliwość podłączenia "bezpiecznego przekaźnika" Secure I/O, który jest umiejscowiony wewnątrz obszaru chronionego przed nieupoważnionym dostępem, a dzięki temu jest dodatkowym zabezpieczeniem.

Rozwiązania w zakresie kontroli dostępu naszej firmy nie posiadają ograniczenia przestrzeni w zakresie wykorzystania ich w sieci opartej o protokół TCP/IP, doskonale wspierają różnorodne funkcje dostępowe, począwszy od pojedynczych drzwi aż po niezwykle rozbudowane systemy kontroli dostępu. Jest to rewolucyjne rozwiązanie, a jego największą zaletą jest niewątpliwie przystępna cena. W porównaniu z istniejącymi systemami opartymi na kartach RF, system rozpoznawania odcisków palców jest prostszy w instalacji, szczególnie przy podłączaniu wszelkiego rodzaju przewodów, ponieważ ma on unikatową rozłączalną strukturę.

 

ZASTOSOWANIA DLA TECHNOLOGII

Budynki, które wymagają ścisłej kontroli dostępu i bezpieczeństwa, a więc domy, instytucje publiczne i rządowe, instytucje finansowe oraz centra badawcze.

SZCZEGÓLNE CECHY TEGO ROZWIĄZANIA

Elastyczna obsługa i zarządzanie systemem

Wygodne zarządzanie systemem oraz możliwość rejestracji gości to cechy, jakie niesie ze sobą program do autoryzacji osób wchodzących i wyznaczanie czasu wejść oraz zastrzeżonych obszarów.

Wyższy poziom bezpieczeństwa

Wbudowana technologia rozpoznawania odcisków palców

Dokładność identyfikacji, uznawana za najlepszą na świecie

Zapobiega odgórnie nieautoryzowanym wejściom osób z zewnątrz. Secure I/O rozdziela kontroler dla drzwi i rozwinięcia I/O, które zapobiega siłowemu zniszczeniu systemu przez osoby postronne. Zwiększa również poziom bezpieczeństwa poprzez szyfrowanie danych wewnątrz systemu wraz z zarządzaniem identyfikacją.

Skuteczny system zarządzania

Przy użyciu bazującej na protokole TCP/IP sieci Internet, można w łatwy sposób monitorować drogi wejścia i wyjścia oraz statusy drzwi wejściowych. Może być to śledzone na bieżąco z komputera PC znajdującego się w biurze i centrum kontrolnego, który może zarządzać wejściami do wielu różnych lokalizacji w łatwy i wygodny sposób.

Przystępne koszty instalacji

Samodzielny system kontroli dostępu jest rozwiązaniem przyjaznym dla użytkownika, charakteryzuje się przystępnymi kosztami oraz oferuje optymalną wydajność i wygodne zarządzanie.

Naszymi klientami są m.in. Helios - Fabryka Lamp Żarowych(Katowice), Solidna Firma(Warszawa), Muzeum w Wilanowie(Warszawa), Marmite International S.A (Zakrzewo), Mikomax - Fabryka Mebli(Łódź), Klub Tango & Cash(Warszawa), Polski Związek Piłki Nożnej (Warszwa), Łódzki Klub Biznesu (Łódź), Puczyński Mała Architektura (Warszawa), Naftoremont (Płock), Urząd Skarbowy Zawiercie, Urząd Skarbowy Siemianowice Śląskie, Rednet (Tarnowskie Góry/Warszawa), Magam (Łódź), McDonald's Polska (Warszawa), NZOZ MegaMed (Bełchatów), Mikomax (Łódź), Grupa Kolporter (Kielce), Stekop (Białystok), Zakład Energetyczny (Tomaszów Mazowiecki), Inex (Katowice).

Szczegółowe informacje na stronie www.biometria.pl.


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry