« wstecz

Mailing

Świadczymy usługi polegające na aplikacji kart np. na listy wraz z dołączaniem innych materiałów informacyjnych, reklamowych, oraz adresowaniu kopert wg. baz danych zamawiającego i wysyłaniu tak przygotowanego pakietu bezpośrednio do posiadacza karty lub do właściwych oddziałów terenowych danej firmy.

Wszystkie materiały poligraficzne (koperty, okładki, katalogi, informatory, regulaminy używania karty, itp.) możemy zaprojektować i wykonać zgodnie z indywidualnymi potrzebami zamawiającego.

Możliwości Działu Mailingu to ca. 20 - 50 tyś. szt. kompletów na dobę w zależności od ilości składanych dokumentów, sposobu aplikacji kart i pakowania (jednostkowe, zbiorcze, specjalne).

Po zakończonej usłudze lub jej etapie przygotowywane są raporty rozliczeń ilości przesyłek, braków, błędów i rozbieżności w bazie danych.

Przesyłki mogą być dostarczane pocztą, kurierem, pocztą konduktorską lub pojazdem specjalnym.

Standardowe zamówienia na personalizację kart realizujemy w terminie 24 godzinnym od chwili zlecenia (przesłania bazy danych).

W szczególnych przypadkach nasz Dział Personalizacji dostarczy spersonalizowane karty tego samego dnia.

W czasie trwania usługi firma CARDCO na bieżąco analizuje ilości i rodzaje personalizowanych kart, aby w odpowiednim momencie uprzedzić zamawiającego o konieczności dodruku kart, by dostawy (np. dla prenumeratorów czasopisma, do którego są dołączane) - nie zostały wstrzymane.


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry