« wstecz

Rejestracja czasu pracy (RCP)
Rejestracja Czasu Pracy (RCP) - W przypadku konieczności rozliczania zatrudnionych osób z czasu pracy, nieobecności, wyjść służbowych i prywatnych, urlopów rejestrację czasu pracy (RCP) można rozbudować o oprogramowanie kadrowo-płacowe. Program umożliwiający prawidłowe rozliczenia czasu pracy pracowników na podstawie zdarzeń pochodzących z czytników RCP kart czy biometrycznych. Program jest zgodny z obowiązującymi przepisami Kodeksu Pracy, a jednocześnie umożliwia rozliczenie uwzględniając obowiązujące w firmie regulaminy pracy. Istnieje możliwość dostosowania pewnych funkcji programu pod wymagania klientów.

Firmy mogą czerpać zyski, poprzez zapobieganiu utracie zarobków dzięki poprawieniu produktywności pracowników instalując nasz system oparty o technologię rozpoznawania odcisków palców i monitorujących godziny pracy. Eliminuje on możliwość meldowania się w pracy za kolegę, czy też domagania się wynagrodzenia za zmyślone nadgodziny.

Przedsiębiorstwa, a także instytucje publiczne i rządowe mają możliwość nadzorowania różnych godzin pracy oraz umożliwiają kalkulację wynagrodzenia za podróże służbowe, zadania specjalne, nadgodziny i pracę zmianową jako dodatków do regularnych godzin pracy pracowników.

Zarejestrowane zdarzenia mogą być w łatwy i dokładny sposób przeniesione na przeliczenie płac pracowników i zarządzanie zasobami ludzkimi. System rejestracji czasu pracy jest zdolny do szybkiej weryfikacji odcisków palców w skutek, czego, zezwala na zapisanie danych wejściowych bez żadnego opóźnienia nawet w najbardziej wzmożonych godzinach ruchu. Poprzez skomputeryzowanie pozyskiwania danych o godzinach pracy pracowników, wzrasta również wydajność pracy działu kadr.

System umożliwia również scentralizowane zarządzanie czasem pracy osób zatrudnionych, wykonujących pracę w różnych lokalizacjach, a dane potrzebne różnym decydentom mogą być efektywnie kolekcjonowane i przetwarzane. Dzięki naszej firmie przedsiębiorstwa i instytucje otrzymują system, który może być zintegrowany z istniejącym już w danej firmie oprogramowaniem, umożliwiającym zarządzanie i rozwiązywanie problemów z rejestracją czasu p[racy, pozostawiając istniejące koszty wynagrodzeń.

ZASTOSOWANIE

  • Rejestracja czasu pracy, kalkulacja wynagrodzeń oraz nadgodzin w instytucjach publicznych i rządowych, a także przedsiębiorstwach
  • Rejestracja czasu pracy dla pracowników zatrudnionych na pół etatu oraz na cały etat w fabrykach, na placach budowy i w firmach franchisingowych
  • Rejestracja obecności w stołówkach, szkołach i zajęciach poza lekcyjnych.

CHARAKTERYSTYCZNE CECHY ROZWIĄZANIA

Szybki zwrot z inwestycji

Użycie technologii umożliwia dokładne potwierdzenie tożsamości osoby, uniemożliwia wykonywanie jakichkolwiek nielegalnych czynności, takich jak podszywanie pod inną osobę czy też fałszowanie dokumentacji. Skutkuje to szybkim zwrotem z inwestycji, eliminując niepotrzebne wydatki i wyimaginowane nadgodziny.

Najszybsza na świecie prędkość przetwarzania

Technologia rozpoznawania odcisków palców naszej firmy charakteryzuje się najszybszą na świecie prędkością identyfikacji, dzięki czemu w instytucjach, które zatrudniają dużą liczbę pracowników proces weryfikacji przebiega szybko i wygodnie, bez potrzeby używania jakichkolwiek kart czy też identyfikatorów.

Efektywne zarządzanie systemem

Przy wykorzystaniu protokołu TCP/IP w sieci Internet, zarządzanie czasem pracy i zasobami ludzkimi dla różnych oddziałów staje się niezwykle proste i może być prowadzone z jednego centralnego biura.

Naszymi klientami są m.in. Helios - Fabryka Lamp Żarowych(Katowice), Solidna Firma(Warszawa), Muzeum w Wilanowie(Warszawa), Marmite International S.A (Zakrzewo), Mikomax - Fabryka Mebli(Łódź), Klub Tango & Cash(Warszawa), Polski Związek Piłki Nożnej ( Warszwa), Łódzki Klub Biznesu ( Łódź), Puczyński Mała Architektura ( Warszawa), Naftoremont ( Płock), Urząd Skarbowy Zawiercie, Urząd Skarbowy Siemianowice Śląskie, Rednet (Tarnowskie Góry/Warszawa), Magam (Łódź), McDonald's Polska (Warszawa), NZOZ MegaMed (Bełchatów, Grupa Kolporter (Kielce), Stekop (Białystok), Zakład Energetyczny (Tomaszów Mazowiecki).

Szczegółowe informacje na stronie www.biometria.pl.


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry