« wstecz

Karty podarunkowe, karty okazjonalne, karty okolicznościowe, zaproszenia plastikowe

NOWOŚĆ! Indywidualne karty okolicznościowe!

Zaproszenia plastikowe na każdą okazję!
Doskonały pomysł na upamiętnienie wyjątkowych wydarzeń w Twoim życiu i nie tylko!
Alternatywa dla standardowych papierowych kartek okazjonalnych z życzeniami!

Produkujemy karty na każdą okazję:

 • Karta z okazji imienin
 • Karta z okazji urodzin
 • Karta z życzeniami świątecznymi
 • Karty z najlepszymi życzeniami
 • Karta z okazji narodzin dziecka
 • Kartka z okazji komunii, ślubu, Chrztu Świętego
 • Karta na walentynki
 • Karta z okazji rocznicy ślubu
 • Karta na dzień kobiet
 • Karta pamiątkowa
 • Gratulacje z różnych okazji

Karty Plastikowe okazjonalne

Wybierz gotowy projekt karty lub zaprojektuj (stwórz) swój własny!

Tekst na karcie może być dowolny!!

Karta może mieć wytłoczone napisy tak jak standardowa karta płatnicza!

Ponadto karta okolicznościowa może mieć nadrukowane Twoje indywidualne zdjęcie!

To jak będzie wyglądała zamówiona przez Ciebie karta zależy tylko od Twojej wyobraźni!

Wysyłka listem zwykłym, poleconym, priorytetowym lub kurierem.

Produkcja już od 1 karty w 24 godziny!

 

 


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry